Další skandál královské svatby: William a Kate se vzali ve stejný den jako měl sňatek Hitler

4. května 2011 v 7:10 |  Articles

Skandály kolem svatby století - prince Williama a Kate Middlento - neutichají. Mladý pár si řekl své "Ano" v pátek 29. dubna 2011. Tedy přesně 66 let poté, co si v berlínském bunkru vzal svou dlouholetou přítelkyni Evu Braunovou Adolf Hitler.

Zatímco příznivci monarchie nad touto shodou je mávnou rukou, příznivci konspiračních teorií tvrdí, že rozhodně nejde o náhodu. Lidé, kteří měli přípravu svatby na starosti, prý určitě věděli, že se 29. dubna ženil Hitler, a tak tato shoda s datem svatby prince Williama není náhodná, nýbrž má jasný symbolický charakter.
"Vzhledem k bohaté historii jakou má naše civilizace už skoro nelze najít datum, kdy se v minulosti neodehrála nějaká významná událost. Datum svatby proto bylo vybráno tak, aby vyhovovalo co nejvíce všem zúčastněným," odmítl mluvčí Buckinghamského paláce konspirační teorie. Stín pochybností ale u mnohých milovníků konspirací zůstává dál.
O královské svatbě jsme již psali třeba o nejpikantnější fotografii , nebo o touze Harryho se brzy oženit.

PS: Jsou to pěkní...magoři s prominutím..každý přece ví že William a Kate se brali 29. protože i 29. měli svatbu Charles a Diana, bůhví jestli si oni toho jsou sami vědomi že Hitler měl svatbu také 29. :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama