Fotomontáž klečící Kate je hitem i kaňkou Facebooku

4. května 2011 v 15:41 |  Articles
Tohle je docela zajímavý článek :D Aspoň to uede všechny věci na pravou míru.

Záběr z královské svatby, kdy Kate pokleká před Williamem
Záběr z královské svatby, kdy Kate pokleká před Williamem
Královská svatba prince Williama s Kate Middletonovou zasáhla i Facebook. Lehce upravená fotka, na které Kate zdánlivě dělá něco jiného, než ve skutečnosti dělá, zmizela některým uživatelům z účtu.


Jmenovat se Kate Middletonová (respektive Kate Middleton) a mít účet na Facebooku nebylo v posledních dnech snadné. Účty s tímto jménem totiž byly po čas královské svatby hromadně blokovány. Hůře dopadl jeden voják, který byl, kvůli svým údajně nevhodným statusům na Facebooku, po čas svatby zproštěn služby a nesměl se zúčastnit plánovaných ceremonií.

Co se to na tom balkoně dělo?

Několika našim čtenářům i dalším uživatelům Facebooku zmizela ze zdi balkónová fotografie novomanželů. Na internetu nyní koluje pod klíčovým slovem "royal blowjob" a asi netřeba dodávat, co snímek evokuje. Popularity snímku se samozřejmě chytil i pornoprůmysl a pokud nemáte aktivováno bezpečné vyhledávání, vyhledávač vám k tomuto heslu zobrazí i stránky nevhodné pro děti.

Záběr z královské svatby, kdy Kate pokleká před Williamem
Fotografie vznikla při vystoupení novomanželů na balkóně Buckinghamského paláce. Důkazem budiž zhruba pátá minuta a 40. sekunda tohoto videa. Záběr není totožný s tím, který byl použit pro fotografii.
Jak upozornil bloger MyKiRu, výsledná kolující fotografie přitom vznikla mírnou úpravou původního záběru. Vymazána byla jedna družička a vtipálek posunul Kate blíže k manželovi.
Je zajímavé, že snímek z Facebooku mizel nikoliv na popud shora, ale zřejmě přímo kvůli stížnostem samotných uživatelů, kteří jej mohli označit za nevhodný, či za spam.

Zablokovaný profil

Když se Kate Middletonová ze severovýchodního anglického města Sunderland chtěla přihlásit na svůj Facebookový účet, zjistila, že je zablokovaný.
"Věřte tomu nebo ne, Facebook mi zrušil účet. Řekli mi, že jsem používala falešné jméno," uvedla pro deník Sunderland Echo Middletonová. Mezitím se ale stihla vdát a změnit si příjmení podle manžela.


tvrdí Assange z Wikileaks
Stejně dopadla i bostonská prodavačka v obchodu pro cyklisty. Také ona se podle deníku Daily Mail jmenuje jako nová členka královské rodiny, a tak jí byl dočasně zablokován účet. Také zjistila, že ji Facebook odtagoval ze všech fotografií. To znamená, že nemůže být automaticky identifikována na fotografiích, které ona, nebo její přátelé označili, že na nich je.
Dočasného zablokování účtu se dočkaly také další jmenovkyně královské nevěsty, například z Austrálie.
Mluvčí Facebooku k tomu uvedl, že uzavírají podvodné profily a že se při tom mohou dopustit některých chyb.

Zákaz vstupu na svatbu

Asi největší problémy měl podle serveru Time.com voják, který slouží v jednotce strážící královský palác.
Ze služby v den královské svatby byl odvolán v důsledku svých nevhodných, až urážlivých poznámek na adresu budoucí manželky prince Williama.
Své názory přitom vyjadřoval pouze na svém profilu na Facebooku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama