Kate a William: Líbánky odložili kvůli Ládinovi?

3. května 2011 v 17:31 |  Articles
Princ William s manželkou Kate odložili své líbánky na neurčito. Stojí za tím doapdení bin Ládina?
Odložil v sobotu princ William (28) líbánky se svou novomanželkou Kate (29) kvůli bezpečnostním rizikům? Je to velmi pravděpodobné, protože hrozila odveta teroristů za smrt Usámy bin Ládina. Touhle hypotézou se teď zabývají některá zahraniční média. Novomanželé nicméně na svatební cestu vyrazí - vybrali si Seychely, kam odletí v polovině května.

Mezi možnými důvody, proč v sobotu oproti očekáváním princ William zůstal s Kate v Londýně a nikam neodletěl, byla uvedena i skutečnost, že princ je vojenský pilot vrtulníku. Jeho povolání vyžaduje přítomnost ve službě, pokud se přihodí něco opravdu závažného. Otázka nad důvodem odložení líbánek teď po smrti islámského teroristického vůdce Usámy bin Ládina ale dostala ještě další rozměr. Mluví se o tom, že tajné služby nepovažovaly vzhledem k možné hrozbě útoků cestu na vzdálené místo za bezpečnou. Rizikový se jevil jeden z cílů - Jordánsko.
Jisté nicméně je, že si královští snoubenci po svatbě časem odpočinku dopřejí. Podle včerejšího vydání listu Daily Mail si pronajmou za 108 tisíc korun na noc luxusní vilu na jednom ze Seychelských ostrovů. Na ostrov, podle některých médií North Island, se novomanželé dostanou nejprve soukromým tryskovým letadlem, pak vrtulníkem.
Izolovaný luxusní resort má kromě jiného obří koupelnu pod širým nebem, soukromou zahradu a bazén. Pohodlí zajistí kromě jiných prověřený personál a renomovaný šéfkuchař. Samotné místo byli obhlédnout pověření pracovníci Buckinghamského paláce, aby zjistili, zda splňuje přísné požadavky, mezi které patří hlavně soukromí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama