Kate: Teď budu žena v domácnosti!

3. května 2011 v 17:30 |  Articles
Kate chce ještě chvíli žít "normálním" životem na farmě
Nová vévodkyně z Cambridge Kate (29) prohlásila, že se teď dva roky nechce ničemu oficiálně věnovat. Ke štěstí jí prý postačí, když bude ženou v domácnosti a bude se moct starat o svého manžela, prince Williama (28).

Celý svět trnul v očekávání, jaké budou další kroky nového britského královského páru Kate a Williama, kteří měli 29. dubna svatbu. Kate všechny překvapila, když prohlásila, že teď žádné pracovní kroky neplánuje a že se chce jen věnovat manželovi. Následuje tak tchýni Camillu, která je od roku 2005 manželkou prince Charlese a následníkovi trůnu jen věrně stojí po boku a také nic nedělá.

Stejně jako Alžběta II.

Kate své rozhodnutí prý přátelům zdůvodnila tak, že chce být co nejdéle "obyčejnou ženou pilota z RAF" žijící na farmě v severním Walesu, kterou si novomanželé pronajali. William je jen rád. Bojí se o ni, protože ví, jak to chodí a že by se na ni veřejnost doslova sesypala. Jediné akce, které ji v budoucích měsících čekají, jsou princovy zápasy v polu a účast na pár státních svátcích.
"Teď budou vše dělat spolu. Catherine nebude dělat žádná samostatná rozhodnutí. Princ William se v práci zavázal na dva roky, takže se v nejbližší době nic měnit nebude. Také se pustil do několika charitativních akcí a Kate mu v tom bude pomáhat. Kate se chce také začlenit do charitaty, ale to až časem, až zjistí, co a jak funguje," řekl zdroj britskému tisku Daily Mail. "Kate má jedinečnou příležitost žít i ve stavu, do jakého se dostala, normálním životem. Chce toho využít naplno," svěřil její kamarád.
Královna Alžběta II. to Kate moc přeje. Když si ona brala Philipa, byl pak dva roky u námořnictva. Tvrdí, že to byly nejkrásnější roky jejího života. Nemusela řešit královské starosti.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama