Pippa se bude dál bavit, vévodkyně Kate trůnit

4. května 2011 v 15:31 |  Articles
Kate může své sestře večírky už jen závidět
Pippa (27), sestra nové vévodkyně z Cambridge Kate (29), se ráda chodí bavit na večírky. A jak takové akce vypadají? Spousta alkoholu, holky, kluci, svlékání. Prostě se baví jako všechny mladé dívky. Ovšem ne ty, které jsou vdané, tím spíš za prince, jako její sestra Kate. Ta už o podobných večírcích bude jen slýchávat z jejího vyprávění.
Stoly plné alkoholu a skleniček, rozsypané karty, různé společenské hry, holčičí i klučičí společnost, svlékání před kamarády. Tak vypadají večírky, na které se chodí bavit Pippa Middleton, mladší sestra nové vévodkyně z Cambridge Kate.
Té už co se týče alkoholových sedánků odzvonilo. Jako manželka prince Williama (28), za kterého se vdala letos 29. dubna, se musí hlídat. Skandál z její strany by britská královská rodina asi nepřežila.
A tak nejenže Pippa sestru jakožto nevěstu na její svatbě zastínila, ale ještě ke všemu se bude moct dál chodit bavit s kamarády a dlouholetým partnerem Alexem Loudonem (30). Zatímco vévodkyně Kate bude vysedávat doma na farmě v severním Walesu, kterou si s chotěm pronajali, a čekat na manžela, až se vrátí ze šichty pilota v RAF. A jednou za čas splní povinnost člena královské rodiny a ukáže se na nějaké společenské či oficiální akci

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama