Princ hrdina: William zachránil důchodce z hory!

7. května 2011 v 15:00 |  Articles
William zachránil život důchodci (70)
Britský princ William (28) je hrdina! Jen týden po své královské svatbě se i s manželkou Kate vrátili k normálnímu životu. Z Kate je vévodkyně v domácnosti, William zase létá jako pilot. A právě při jednom ze zásahů zachraňoval životy.


Kate s Williamem měli velkolepou královskou svatbu v londýnském Westminsterském opatství minulý pátek 29. dubna. Ale místo toho aby si užívali líbánky jako všichni novomanželé, vrátili se do běžných kolejí.Pár teď bydlí na farmě v severním Walesu.

Kate je doma a vaří, Will zachraňuje životy

Z Kate se sice sňatkem s britským princem stala vévodkyně z Cambridge, ale svého postavení vůbec nevyužívá. Byla dokonce spatřena, jak si vyrazila jen tak do supermarketu nakoupit potraviny, aby mohla manželovi uvařit večeři. Je z ní teď ženuška v domácnosti.
William se vrátil k práci v britské letecké jednotce RAF, kde létá jako pilot. A na misi, kterou absolvoval ve středu, zachraňoval životy! Nejprve letěl pro důchodce (70), který dostal infarkt na vrcholu Lliwedd. Hora je 898 vysoká. Může princ dopravil do blízké nemocnice a zachránil mu tak život.
Poté vyzvedl z hor skupinku čtyř mladých turistů. Jednomu z nich se totiž udělalo nevolno a nebyl schopný postupovat dále v naplánované túře. Kate může být na manžela pyšná, je to hrdina!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama