Slovenka dostala za šaty pro Kate balík, utratila ho za oblečení!

6. května 2011 v 20:02 |  Articles
Svatební šaty pro Kate Middleton šila také Slovenka Gabriela. Vydělala si za to dost peněz, které pak rozházela za oblečení.
Slovenská švadlenka Gabriela Vidličková-Kennedy (34) se podílela s dalšími 60 kolegyněmi na šití královských svatebních šatů pro Kate Middleton (29). A za pět dní práce dostala parádně zaplaceno!


S Kate Middleton musela uzavřít smlouvu o mlčenlivosti. Poté následovala pětidenní náročná práce. Rozhodně to ale stálo za to. Za pečlivou práci obdržela v přepočtu přibližně 133 500 korun.
Šaty jsou ušité z nití, které měří přesně 30 cm. Při našívání krajek si švadleny musely každých 30 minut umývat ruce. Bylo to nutné. Na šaty opředené tajemstvím se dívaly dvě miliardy lidí.

Dva tisíce na hodinu

Přestože Gabriela podepsala smlouvu o mlčenlivosti, její maminka Jarmila (60) prozradila slovenskému Novému času, že na nich dcera pracovala pět dní, dvanáct hodin denně. Její hodinová mzda byla v přepočtu okolo 2 200 korun. "Odmalička měla ráda vyšívání. Bavilo ji, když mi mohla něco vyšít. Pamatuji si, že ve čtrnácti mi dala první překrásnou výšivku," vzpomíná na úspěchy své dcery paní Jarmila.
V té době by ji ale jistě nenapadlo, kam až to Gabriela dotáhne. Na svou dceru byla velmi hrdá už v momentě, kdy získala certifikát na Královské škole vyšívání, jejíž patronkou je sama britská královna. "Jsem šťastná a hrdá, že mám takovouto dceru," uvedla na závěr pyšná maminka. Poté ale prohodila pár slov o tom, že Gabriela všechny peníze od Kate utratila za oblečení. A že to byl pěkný balík!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama