Tajemství svatební noci Kate a Willa odhaleno!

3. května 2011 v 17:27 |  Articles

Otázka, která zajímá snad celý svět. Jaká byla svatební noc vévody a vévodkyně z Cambridge? Novomanželé Kate (29) a William (28) si ji užili v luxusním apartmá Buckinghamského paláce.


William a Kate prožili první manželskou noc v luxusním belgickém apartmá v Buckinghamském paláci. Tento pokoj se obvykle používá jen pro velmi vážené hosty - hlavy zahraničních států. V obrovském apartmá, které je v přízemí paláce a je situováno na sever s výhledem do zahrad, je šest místností.
V hlavní ložnici, kde přenocovali novomanželé, je velká královská postel s dekoračním čelem. V pokojích je dále nádherný křišťálový lustr, krb, velké zrcadlo s pozlaceným rámem, ručně tkané koberce a historický nábytek. Novomanželům bylo po celou dobu k dispozici služebnictvo, takže si vévoda a vévodkyně z Cambridge určitě svou první manželskou noc užili.

V této posteli Kate a Will strávili svatební noc

Historie pokoje

Pokoje, ve kterých byli Kate a William ubytováni, byly inspirované a pojmenované po belgickém králi Leopoldovi I., který vládl v letech 1831 až 1865, který byl strýcem manžela britské královny Viktorie, prince Alberta. V roce 1936 se apartmá stalo soukromým sídlem britského krále Edwarda VIII., který panoval jen jeden rok.
Mezi známé osobnosti, které strávily noc v belgickém apartmá, patří i bývalý americký prezident Georgie Bush se svou manželkou Laurou, ruský prezident Vladimír Putin s manželkou Ľudmilou či král Saúdské Arábie Abdullah bin Abdul Aziz al Saud.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama