William a Kate odjeli na svatební cestu na Seychely

10. května 2011 v 16:57 |  Articles
Novomanželé odjeli na svatební cestu na utajené místo v Indickém oceánu.
Novomanželé odjeli na svatební cestu na utajené místo v Indickém oceánu.


Dlouho média po celém světě spekulovala, kam a kdy se vévoda a vévodkyně z Cambridge rozhodnou odjet na líbánky. Nyní je již jasné, že zvítězil jeden z ostrovů Seychelského souostroví. Konkrétní destinace sice není kvůli bezpečí a především pak soukromí novomanželů zcela známa, ale jisté je, že Kate s Williamem odletěli v úterý ráno po více než týdnu od svatby na desetidenní líbánky na tajné místo právě na Seychely.
Královský pár bude podle deníku Daily Mail pobývat v luxusní vile, která je umístěna na jednom z nejkrásnějších a nejromantičtějších ostrovů na světě. Jedna noc na tomto exkluzivním místě přitom vyjde v přepočtu na 112 tisíc korun. Novomanželé zřejmě nejdříve letěli soukromým letadlem a z pevniny na tropický ostrov dorazili helikoptérou.
Místo kontrolovali tři týdny před odletem dva důstojníci Scotland Yardu, aby byla pro oba členy královské rodiny zajištěna maximální ochrana a bezpečí. Podle všech zdrojů ani sama Kate do poslední chvíle nevěděla, kam přesně na líbánky se svým mužem poletí.
Místo je však prý obklopeno kokosovníky a nabízí téměř úplnou izolaci od civilizace. Bílé písečné pláže omývané tyrkysovým a křišťálově čistým oceánem jsou útočištěm pro mořské želvy. Každá vila vytvořená ručně z ostrovního dřeva má vlastní zahradu a o hosty se stará osobní sluha a kuchař. Ten připravuje především pokrmy z čerstvě ulovených ryb.
Jak Super.cz před nedávnem informoval, líbánky královské dvojice zřejmě oddálila likvidační akce amerického vojenského komanda na Usámu bin Ládina. Toto doporučení vévoda a vévodkyně z Cambridge obdrželi od amerických tajných služeb kvůli jejich bezpečnosti.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama