William opustil Kate, vrátil se do práce

6. května 2011 v 16:40 |  Articles
William se po týdnu volna vrátil do práce
Princ William (28) se musel vrátit do práce, svatba nesvatba. Sice měli s Kate (29) naplánované líbánky hned po královské veselce, přerušilo jim je zřejmě však dopadení a zabití teroristy Usámy bin Ládina. Will se tedy vrátil ke své jednotce. Kate ho na velšský ostrov samozřejmě doprovodila.


William se vrátil ke své záchranářské posádce necelý týden poté, co dvě miliardy lidí na celém světě přihlížely jeho svatbě s Kate Middleton. Na základnu na ostrově Anglesey dorazil ve svém audi, které řídil sám, řidiče nepotřebuje. Oblečen byl do maskáčové kombinézy, na očích měl brýle.

Paparazzi Williama zachytili, i když už byl ve svém žlutém záchranářském vrtulníku. "William přišel do práce jako obvykle. Je fér. Všichni by očekávali, že si teď s Kate budou užívat exotickou dovolenou, ale on přišel," řekl britskému deníku The Sun jeden z Williamových kolegů.

Na velšský ostrov Anglesey Williama doprovodila jeho novomanželka Kate, která zaujala nyní místo domácí hospodyňky. Vesnička, kde pobývají, kromě nejdelšího místního názvu v Evropě totiž mnoho možností pro povyražení mladé paní nenabízí. Kate si na ni už ale mohla zvyknout. Pobývala tam s Williamem často i před svatbou. Místní je mají v oblibě. Dvojice si totiž úplně běžně umí vyrazit do některé z tamějších hospod a jako všichni v městečku chodí nakupovat do místních obchodů.

Novomanželé museli plánované líbánky, na které měli odjet hned po svatbě, odložit. Spekuluje se, že za to může plánovaná operace Američanů chytit a zabít nejhledanějšího teroristu světa Usámu bin Ládina. Kate s Willem tak musí několik dnů počkat. Na svatební cestu by se měli vydat v druhé půlce května. Místo pobytu však úzkostlivě tají. Podle britských médií je pravděpodobné, že se manželé vypraví na Seychely.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama